Breloki i przypinki

prev next

Te małe gadżety spełniają znakomicie rolę reklamy. Breloki jak wiadomo, mają tę wspaniałą cechę, że nie tylko są nośnikiem reklamy, ale również są użytecznym dodatkiem do naszych kluczy, dzięki nim łatwiej znaleźć klucze oraz odróżnić je od innych. 
W naszej ofercie posiadamy breloki akrylowe zarówno okrągłe jak i prostokątne, mogą zawierać dowolną grafikę z obu stron. Mamy w naszej ofercie również breloki grawerowane laserowo, wykonane z laminatu grawerskiego, drewniane, ze sklejki i wiele innych. Także w postaci maskotek, pendrive'ów, długopisów, po pieczątki itp. 


Przypinki (inne nazwy: badziki, pinsy, piny, znaczki) to świetny gadżet, który po przypięciu jest bardzo dobrze widoczny. Szczególnie sprawdza się na wszelkiego rodzaju imprezach, a także przypięty do odzieży w punktach sprzedaży, obsługi klienta i wielu innych. 

Przypinki mogą mieć z tyłu agrafkę do przypinania, mamy też możliwość wykonania pinsów, które na rewersie posiadają otwieracz do butelek oraz magnes na lodówkę, sam magnes na lodówkę a nawet lusterko.